Depo ir Ermitažo plastikinių langų palyginimas


„Depo“ ir „Ermitažas“ yra du iš populiariausių statybinių prekių parduotuvių tinklų Lietuvoje, kurie klientams siūlo plačią prekių paletę, įskaitant plastikinius langus. Šių dviejų prekybos centrų pasiūlymai gali skiriasi tiek kainos, tiek kokybės, tiek pasirinkimo įvairovės aspektais. Tinkamas plastikinio lango pasirinkimas yra gyvybiškai svarbus, nes jis ne tik atspindi namo estetiką, bet ir įtakoja šilumos bei garso izoliaciją. Tačiau kuris iš šių prekybos centrų yra geriausias pasirinkimas plastikinių langų įsigijimui? Toliau pateikiamas detalus „Depo“ ir „Ermitažo“ plastikinių langų palyginimas.

Kai kalbame apie plastikinius langus, dažnai susiduriame su daugybe pasirinkimų. Lietuvoje dvi didžiausios statybinių prekių parduotuvės – Depo ir Ermitažas – siūlo platų asortimentą. Tačiau kaip jie skiriasi?

Depo ir Ermitažo plastikinių langų palyginimas
Depo ir Ermitažo plastikinių langų palyginimas

Depo ir Ermitažo plastikinių langų kainų rėžiai

Depo garsėja savo konkurencingomis kainomis. Nuolaidos, akcijos ir specialūs pasiūlymai dažnai padaro jų langus patrauklesniais biudžeto sąmoningiems klientams.

Ermitažas, nors ir šiek tiek brangesnis, dažnai pateisina šią kainą kokybiškais produktais ir klientų aptarnavimu.

Kai planuojate atnaujinti ar įrengti naujus plastikinius langus ir duris, kaina yra vienas pagrindinių veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti. Depo ir Ermitažas yra dvi populiariausios statybinių prekių parduotuvės Lietuvoje, tačiau jų kainos skiriasi. Pažvelkime į abiejų parduotuvių plastikinių langų ir durų kainų rėžius:

Depo

 • Įėjimo durys: Kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 €. Priimtina kaina už kokybiškas plastikines įėjimo duris.
 • Langai: Kaina svyruoja nuo 500 iki 1500 €. Kainų skirtumas priklauso nuo lango dydžio, formos ir papildomų funkcijų.
 • Sklydinės durys: Kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 €. Skirtumas priklauso nuo durų dydžio, stiklo tipo ir kitų ypatybių.

Ermitažas

 • Įėjimo durys: Kaina svyruoja nuo 1000 iki 2000 €. Aukštesnė kaina gali atspindėti aukštesnę kokybę, dizainą ar papildomas funkcijas.
 • Langai: Kaina svyruoja nuo 1000 iki 2500 €. Ermitažo langai gali būti iš aukštesnės klasės, didesni ar su papildomomis funkcijomis.
 • Sklydinės durys: Kaina svyruoja nuo 1000 iki 2000 €. Durys gali būti su modernesniu dizainu ar aukštesnės kokybės stiklu.

Depo ir Ermitažas siūlo platų plastikinių langų ir durų pasirinkimą, tačiau jų kainos skiriasi. Depo kainos yra šiek tiek mažesnės, tačiau Ermitažas gali pasiūlyti aukštesnės kokybės ar dizaino produktus. Renkantis langus ar duris, rekomenduojame atidžiai peržiūrėti produktų specifikacijas, kad rastumėte geriausią pasiūlymą savo biudžetui.

Depo ir Ermitažo plastikinių langų palyginimas
Depo ir Ermitažo plastikinių langų palyginimas

Depo ir Ermitažo plastikinių langų kokybės palyginimas

Tiek Depo, tiek Ermitažas siūlo aukštos kokybės plastikinius langus. Abi parduotuvės dirba su patikimais langų gamintojais, kurie naudoja kokybiškas medžiagas ir technologijas.

Depo langai

Depo langai yra pagaminti iš aukštos kokybės PVC profilių, kurie yra patvarūs ir ilgaamžiai. Langai taip pat yra sandarūs, kad būtų išvengta šilumos nuostolių ir triukšmo.

Depo langai yra padengti aukštos kokybės dažais, kurie yra atsparūs oro sąlygoms ir nusidėvėjimui. Langai taip pat yra aprūpinti patikimu furnitūra, kuri užtikrina ilgaamžį ir sklandų langų veikimą.

Ermitažo langai

Ermitažo langai yra pagaminti iš tokių pačių aukštos kokybės medžiagų kaip ir Depo langai. Ermitažas taip pat siūlo platų pasirinkimą papildomų funkcijų, tokių kaip saulės ir šilumos kontrolės stiklas, saugumo stiklas ir tt.

Ermitažo langai yra padengti aukštos kokybės dažais, kurie yra atsparūs oro sąlygoms ir nusidėvėjimui. Langai taip pat yra aprūpinti patikimu furnitūra, kuri užtikrina ilgaamžį ir sklandų langų veikimą.

Depo ir Ermitažo plastikinių langų garantijos palyginimas

Tiek Depo, tiek Ermitažas siūlo garantiją savo langams. Garantijos terminas paprastai yra nuo 10 iki 20 metų.

Depo garantija

Depo garantija apima langų rėmus, stiklo paketus ir furnitūrą. Garantija yra 10 metų langų rėmams ir stiklo paketams ir 5 metai furnitūrai.

Ermitažo garantija

Ermitažo garantija apima langų rėmus, stiklo paketus, furnitūrą ir papildomas funkcijas, tokias kaip saulės ir šilumos kontrolės stiklas, saugumo stiklas ir tt. Garantija yra 10 metų langų rėmams ir stiklo paketams, 5 metai furnitūrai ir 2 metai papildomoms funkcijoms.

Depo ir Ermitažo plastikinių langų teikiamos paslaugos

Abi parduotuvės siūlo ne tik langų pardavimą, bet ir jų montavimo paslaugas. Tačiau kai kurie klientai teigia, kad Ermitažo montavimo komanda yra kiek patyrusi ir profesionali.

Lentelė, kurioje pateikiamas Depo ir Ermitažo parduodamų plastikinių langų palyginimas:

Funkcija Depo Ermitažas
Kaina Pigiau Brangesnis
Kokybė Gera Labai gera
Garantija 10-20 metų 10-20 metų
Paslaugos Langų montavimas Langų montavimas

Renkantis plastikinius langus tarp Depo ir Ermitažo, svarbu atsižvelgti į asmeninius poreikius, biudžetą ir lūkesčius. Abi parduotuvės siūlo kokybiškus produktus, tačiau kiekvienas turi savo privalumų. Svarbiausia yra rinktis sąmoningai, remiantis informacija ir klientų atsiliepimais.

Dažniausiai užduodami klausimai

 1. Kokia yra langų kokybė abiejose parduotuvėse? Priklauso nuo gamintojo ir modelio. Abi parduotuvės gali siūlyti įvairaus kokybės langus, todėl rekomenduojama atidžiai peržiūrėti gamintojo specifikacijas ir atsiliepimus.
 2. Kokios kainos skirtumai tarp „Depo“ ir „Ermitažo“? Kainos gali svyruoti priklausomai nuo pasirinkimo: rėmo tipo, stiklo tipo, papildomų funkcijų.
 3. Ar abiejose parduotuvėse yra montavimo paslaugos? Dažniausiai didelės statybinės prekių parduotuvės bendradarbiauja su montavimo komandomis arba siūlo rekomenduojamus meistrus.
 4. Kiek laiko trunka langų pristatymas po užsakymo? Tai gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės, gamintojo ir užsakymo specifikos.
 5. Ar yra garantija įsigytoms plastikinėms langų sistemoms? Taip, dauguma langų gamintojų siūlo garantiją, tačiau garantijos trukmė ir sąlygos gali skirtis.
 6. Kaip vyksta grąžinimo ar keitimo procesas, jei langas pažeistas arba netinka? Grąžinimo politika gali skirtis tarp parduotuvių, todėl prieš perkant reikėtų pasidomėti konkrečiomis sąlygomis.
 7. Ar „Depo“ ir „Ermitažas“ siūlo individualius sprendimus, jei standartiniai dydžiai netinka? Dažniausiai taip, bet tai gali reikalauti ilgesnio laukimo laikotarpio ir didesnės kainos.
 8. Kokios yra mokėjimo galimybės ir ar yra galimybė įsigyti langus lizingu? Dažniausiai parduotuvės siūlo įvairias mokėjimo galimybes, įskaitant ir lizingą.

Comments are disabled.